Vannastavne aktivnosti

Vannastavne aktivnosti predstavljaju sastavni deo studentskog života na Pravnom fakultetu. Kroz vannastavne aktivnosti, zasnovane na principu slobode izbora, želimo da ponudimo našim studentima priliku da prošire svoja znanja u određenim naučnim oblastima, uz istovremeni razvoj specifičnih sposobnosti i veština koje su od značaja za njihovu buduću profesiju.

Vannastavne aktivnosti su suštinski deo celog procesa učenja, jer one pomažu studentima da se razviju i na profesionalnom i na ličnom planu, kroz razne izazove i iskustava koja sigurno ispunjavaju i obogaćuju studentski život.