Svečana dodela diploma

30.01.2023.godine Novosti

Svečana dodela diploma studentima koji su diplomirali u školskoj 2022/2023. godini održana je 27. januara 2023. godine u amfiteatru Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe u Novom Sadu.

Nakon intoniranja univerzitetske himne „Gaudeamus Igitur“, diplomirane pravnike i njihove roditelje i prijatelje pozdravio je dekan fakulteta prof. dr Milan Počuča koji im je čestitao na uspešno završenim osnovnim akademskim studijama. Naglasio je da je iza njih dug i nimalo lak put koji su oni uspešno prešli, kao i da njihovi roditelji treba da budu ponosni.

Okupljene je pozdravila i alumnistkinja Magdalena Petković koja je na Pravnom fakultetu za privredu i pravosuđe u Novom Sadu diplomirala 2010. godine sa prosekom 9,22. Ona je podelila svoje iskustvo sa studija, kao i detalje o razvoju njene karijere nakon što je diplomirala, pa sve do danas.

Nakon toga, prof. dr Milan Počuča je sa prof. dr Sanjom Škorić, prodekankom za nastavu podelio diplome, a posle je upriličen koktel za sve okupljene.