Drugi dan XX međunarodnog naučnog skupa "Pravnički dani - prof. dr Slavko Carić"

11.10.2023.godine Konferencije

U subotu, 7.10.2023. godine, drugog dana XX međunarodnog naučnog skupa "Pravnički dani - prof. dr Slavko Carić", na temu „Dvadeset godina razvoja pravne misli“, usledio je rad po sesijama.

Održane su sesije pod nazivom: "Vladavina prava", "Međunarodno pravo između mita i realnosti", "Razvoj kaznenog prava u teoriji i praksi" i "Privredno pravo - 20 godina kasnije".

Nakon toga, u amfiteatru Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe prezentovani su zaključci sa svake sesije. Tom prilikom, obratili su se prof. dr Milan Počuča, dekan Fakulteta, prof. dr Marijana Mladenov, prodekanka za međunarodnu saradnju, prof. dr Vladimir Čolović i prof. dr Vesna Vučković, akademik.