NOVOGODIŠNJI PAKETIĆI ZA DECU

17.01.2024.godine Novosti

Sa ponosom Vas obaveštavamo da smo, kao i prošle godine, zajedničkom akcijom studenata/kinja i profesora/ki Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe i Fakulteta za ekonomiju i inženjerski menadžment, Univerziteta Privredna akademija u Novom Sadu uspeli da obradujemo novogodišnjim paketićima decu i korisnike usluga koje nudi Svratište u Novom Sadu.

Nadamo se da će ovo darivanje postati tradicija i da se i sledeće godine vidimo na istom mestu. Zahvaljujemo se svima koji su učestvovali u ovoj humanitarnoj akciji i dokazali da ujedinjeni možemo da ostvarimo sve što zamislimo.