Tribina "Pravi ljudi na pravom mestu"

13.04.2013.godine Novosti

U okviru Tribine „Pravi ljudi na pravom mestu“ koja je održana 12.04.2013. godine, Univerzitet Privredna akademija u Novom Sadu ugostio je dr Zvezdanu Stošljević, doktorku andragogije, koja je održala predavanje na temu „Wellbeing- zdravi,vitki i srećni“.

Dr Zvetdana Stošljević je studentima na osnovu svog dugogodišnjeg iskustva i mnogobrojnih istraživačkih radova, održala motivacioni govor zasnovan na njenoj knjizi „Wellbeing- zdravi,vitki i srećni“. Kroz svoje predavanje dr Zvezdana Stošljević je nastojala da studentima objasni da je njihova sreća, uspeh i zadovoljstvo životom uopšte zavisi od njih samih. „Srećan život nije život bez problema, podrazumeva stalno razmišljanje o dobrom, lošem i ispravnom u kontekstu ličnog razvoja. Za srećan život potrebno je adekvatno znanje koje će vam omogućiti da donosite ispravne odluke. Sreća se uči kao i sve stalo, ona nije stvar sudbine.“ naglasila je dr Zvezdana Stošljević u svom predavanju. Nadamo se da smo ovom tribinom uspeli da motivišemo naše studente na uspeh i da ih inspirišemo i ohrabrimo da žive život iz svojih snova.

Vaš FIMEK